W naszej szkole odbył się etap szkolny ogólnopolskiego konkursu „Odpoczywaj na wsi”, którego organizatorem jest Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.🐔🌻🌞⛱️🐮
Celem konkursu jest promocja polskiej wsi jako atrakcyjnego miejsca wypoczynku, popularyzacja turystyki wiejskiej oraz kształtowanie wśród dzieci i młodzieży świadomości kulturowej, przyrodniczej i historycznej związanej z obszarami wiejskimi.🐓
Uczniowie mieli możliwość przygotowania prac plastycznych, które ukazywały piękno polskiej wsi. Dzieci wykazały się pomysłowością, talentem artystycznym oraz znajomością tradycji i walorów turystycznych regionu.🖼️
Najlepsze prace zostały nagrodzone dyplomami i drobnymi upominkami ufundowanymi przez szkołę. Zwycięskie prace będą reprezentować naszą placówkę w etapie wojewódzkim konkursu.🏆
Wyróżnieni uczniowie:
Klasy I-III:
Viktoria Smolińska 3d – I miejsce,
Nadia Dostał 3b- II miejsce,
Anna Piekło 2c – III miejsce,
Wyróżnienie: Marcelina Siek 2e, Milan Szymanek 3a, Artur Kuliński 1d.
Klasy IV:
Nela Zamęta 4d- I miejsce
Michał Gancarz 4b- II miejsce
Celina Oktaba 4a- III miejsce
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie konkursu!👍
Jesteśmy przekonani, że ich prace będą godnie reprezentować naszą szkołę i region na szczeblu wojewódzkim.
Barbara Kunik- Leśniak
Justyna Bernat


