💛Jest to też dobry moment, aby przypomnieć sobie jak ważne w codziennym życiu są proste słowa: proszę, dziękuję, przepraszam, dzień dobry, miłego dnia oraz uśmiech.🙂
💛Od samego rana na szkolnych korytarzach pojawili się uczniowie w ubraniach koloru żółtego, który jest symbolem tego dnia oraz kolorowe karteczki z pozytywnymi wiadomościami do zrywania, które rozweselały każdego, kto na nie trafił. Każdy mógł sobie „urwać” lub „wziąć” to, co potrzebuje albo co chce podarować koledze. 🟡Każda klasa miała do zrealizowania pakiet „Życzliwa misja”. Były też kolorowanki, wykreślanki, tworzenie Drzewa życzliwości. Klasy wykazały się kreatywnością i „życzliwymi” pomysłami. Mieliśmy okazję wykonać też pamiątkowe zdjęcia w fotoramce.💛💛
🙂Pamiętajmy, że „uśmiech to taka krzywa, która wszystko prostuje” . Każdy z nas potrzebuje szacunku, ciepła, miłego słowa, szczerego uśmiechu. Promujmy życzliwość, zarażajmy nią innych, zachęcajmy do czynienia dobra codziennie, nie tylko od święta.😍
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspólne świętowanie!
Grażyna Durman