• Zakończenie roku szkolnego 2025/2026 🎓📚✏️

    • 26-06-2026 r. uroczystymi apelami pożegnaliśmy rok szkolny 2025/2026. Dla jednych był on pasmem sukcesów, dla innych czasem wyzwań, ale wszystkim przyniósł nowe doświadczenia i cenne wspomnienia.
      Pierwszy apel przygotowali uczniowie klas I–III. Podczas występów mogliśmy podziwiać ich liczne talenty, a pełen uśmiechu program artystyczny wypełniony był wakacyjną radością i pozytywną energią.
      Apel dla klas starszych przygotowali uczniowie klas ósmych, którzy tego dnia żegnali się z naszą szkołą. Uroczystość rozpoczął dostojny polonez, poprowadzony przez panią Małgorzatę Biszczak-Kunik – Dyrektor Szkoły, oraz pana Michała Leńskiego – muzyka i wychowawcę klasy VIIIb. Następnie wychowawcy klas ósmych wraz ze swoimi uczniami wspólnymi siłami tworzyli „idealny model absolwenta”. Było radośnie, kabaretowo, ale również bardzo wzruszająco.
      Naszym Drogim Ósmoklasistom życzymy wielu sukcesów, spełnienia marzeń oraz radości na kolejnych etapach edukacyjnej drogi.
      Podczas uroczystości towarzyszyli nam szacowni Goście, wśród których znaleźli się przedstawiciele władz naszej gminy oraz zaprzyjaźnionych instytucji.
      Świadectwa, nagrody i dyplomy zostały rozdane. Teraz czas na wakacje! Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły, aby był to piękny, bezpieczny i pełen radości czas wypoczynku.

        • Mamy swoje prawa💙

        • Podczas apelu z okazji Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka, uczniowie klasy 7b, ubrani w błękitne T-shirty, w radosnej i muzycznej formie przypomnieli o prawach i obowiązkach każdego dziecka, zapisanych w Konwencji już od 36 lat.

          Ich pełen energii występ, przygotowany pod okiem wychowawczyni Anny Osieckiej, wciągnął publiczność do wspólnego udziału — dzieci machały rękami w rytm melodii i reagowały na recytowane wiersze. O prawach dziecka można nadal poczytać na gazetce na 3. piętrze SP - zapraszamy!

          Anna Karda

        • DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ W KLASACH I - III💛💛💛

        • 21 listopada obchodzony jest Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Celem tego święta jest promowanie dobrych uczynków, szacunku i pozytywnych emocji. Podkreślenie, jak ważne są proste gesty, takie jak uśmiech, miłe słowo czy pomoc.

          💛Jest to też dobry moment, aby przypomnieć sobie jak ważne w codziennym życiu są proste słowa: proszę, dziękuję, przepraszam, dzień dobry, miłego dnia oraz uśmiech.🙂

           💛Od samego rana na szkolnych korytarzach pojawili się uczniowie w ubraniach koloru żółtego, który jest symbolem tego dnia oraz kolorowe karteczki z pozytywnymi wiadomościami do zrywania, które rozweselały każdego, kto na nie trafił. Każdy mógł sobie „urwać” lub „wziąć” to, co potrzebuje albo co chce podarować koledze. 🟡Każda klasa miała do zrealizowania pakiet „Życzliwa misja”. Były też kolorowanki, wykreślanki, tworzenie Drzewa życzliwości. Klasy wykazały się kreatywnością i „życzliwymi” pomysłami. Mieliśmy okazję wykonać też pamiątkowe zdjęcia w fotoramce.💛💛

          🙂Pamiętajmy, że „uśmiech to taka krzywa, która wszystko prostuje” . Każdy z nas potrzebuje szacunku, ciepła, miłego słowa, szczerego uśmiechu. Promujmy życzliwość, zarażajmy nią innych, zachęcajmy do czynienia dobra codziennie, nie tylko od święta.😍

          Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspólne świętowanie!

          Grażyna Durman

           

           

        • Dwa dni z historią

        • Po raz kolejny Szkołę Podstawową im. Orła Białego w Miękini odwiedził pan Jacek Wojciechowski – pracownik Oddziałowego Biura Edukacji Narodowej Instytutu Pamięci Narodowej we Wrocławiu, który już po raz drugi zabrał uczniów naszej szkoły w prawdziwą podróż historyczną. To były dwa dni pełne emocji i patriotycznych wzruszeń.

           🐶Uczniowie klasy 4a  poznali psa Ciapka – maskotkę dywizjonu bojowego 305,  dzieci z klas 3a i 3d usłyszały historię o słynnym misiu🐻 Wojtku adoptowanym przez żołnierzy 2 Korpusu Polskiego, dowodzonego przez generała Władysława Andersa.

          Pan Jacek Wojciechowski otrzymał od uczniów obu klas trzecich piękną laurkę oraz specjalne podziękowania w dowód wdzięczności za spotkanie z misiem Wojtkiem.

          🪖Uczniowie z klasy 7c poznali historię Jędrka – najmłodszego uczestnika Powstania Warszawskiego, a uczniowie klasy 8a, 6a oraz 7a z wielkim zaangażowaniem wcielili się w role śledczych, którzy  w oparciu o artefakty znalezione w zbiorowych mogiłach zamordowanych Polaków w Katyniu, identyfikowali i ustalali ich tożsamość. ✝️To śledztwo katyńskie było dla każdego bardzo emocjonalnym przeżyciem.🪦

          Tego typu spotkania, podczas których dzieci i młodzież mogą spojrzeć na przeszłość oczami bohaterów, stają się dla nich wyjątkową i prawdziwą lekcją historii.

          Dziękujemy panu Jackowi Wojciechowskiemu i czekamy na kolejne spotkania.

          Iwona Godorowska

        • 🎶Konkurs Piosenki Patriotycznej-etap szkolny

        • W dniu dzisiejszym szkolne jury pod przewodnictwem pani wicedyrektor Katarzyny Strąk wysłuchało jedenastu wykonawców, którzy z prawdziwym kunsztem i zaangażowaniem zaprezentowali wybrane przez siebie pieśni patriotyczne i żołnierskie. Występy były wzruszające, pełne elegancji i profesjonalizmu, a członkowie jury stanęli przed niezwykle trudnym zadaniem wyłonienia tych artystów, którzy będą reprezentować naszą szkołę na etapie powiatowym.

          Do dalszego etapu zakwalifikowali się:

          KATEGORIA MŁODSZA - Błażej Surgut (miejsce III), Łucja Kunecka (miejsce II), Liliana Wojcieszak (miejsce I)

          KATEGORIA STARSZA- Anna Pociecha (miejsce II), Maciej Pstrowski (miejsce I)

          Gratulujemy wszystkim uczestnikom naszego konkursu, a za laureatów będziemy mocno trzymać kciuki.

          Dziękujemy pani Monice Hojło za goszczenie nas w bibliotece oraz panu Michałowi Leńskiemu (nauczycielowi muzyki) za pomoc w przygotowaniu uczniów do konkursu.

          Organizatorki: Iwona Godorowska i Monika Kosobudzka

        • 🤳📸Wręczenie nagród w konkursie „Szkoła w obiektywie swoich uczniów”

        • Z okazji 80-lecia naszej szkoły, z inicjatywy Pani Dyrektor Małgorzaty Biszczak-Kunik, zorganizowano konkurs fotograficzny „Szkoła w obiektywie swoich uczniów”. Jego celem było uchwycenie wyjątkowych miejsc oraz atmosfery, które tworzą codzienność szkolnej społeczności.

          Uczniowie z wielką pasją podjęli wyzwanie, prezentując prace pełne wrażliwości, kreatywności i artystycznego spojrzenia.

          W trakcie uroczystego podsumowania konkursu ogłoszono wyniki:

          Pierwsze miejsce zdobyli Jan Babik i Julia Babik, zachwycając jury oryginalnym ujęciem i doskonałą kompozycją.🖼️

          Drugie miejsce przypadło Zofii Koziarze, której fotografia wyróżniła się ciepłem i autentycznością.🏫

          Trzecie miejsce zajęła Maria Ostafin, prezentując zdjęcie o wyjątkowym charakterze i ciekawym spojrzeniu na szkolną rzeczywistość.😻

          Przyznano także dwa wyróżnienia: dla Antoniego Duchnickiego oraz Oliwiera Małeckiego, których prace zwróciły uwagę pomysłowością i starannością wykonania.🔲🔳

          Konkurs stał się nie tylko częścią szkolnych obchodów jubileuszu, lecz także okazją do odkrycia talentów i spojrzenia na szkołę oczami jej uczniów. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie.💌

           

          Ewa Mądrzańska

          Emilia Pęcherek

        • Anna Maria Wesołowska - zapraszamy na spotkanie

        • Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice
          Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z sędzią Anną Marią Wesołowską, które
          odbędzie się 24 listopada 2025 r. w godzinach 16:30–18:00 w Centrum Kultury Alternatywnej
          w Środzie Śląskiej.

          Pani Anna Maria Wesołowska to znana sędzia, autorka publikacji oraz ekspertka w dziedzinie
          prawa rodzinnego i ochrony praw dziecka.
          Od lat angażuje się w działania na rzecz bezpieczeństwa
          dzieci i młodzieży, prowadząc spotkania edukacyjne dla młodzieży, nauczycieli oraz rodziców
          w całej Polsce.
          Podczas wykładu poruszone zostaną niezwykle ważne tematy związane z bezpieczeństwem
          dzieci – zarówno w szkole, jak i poza nią. Będzie to okazja, by dowiedzieć się, jak skutecznie chronić
          dzieci przed zagrożeniami oraz jak reagować w trudnych sytuacjach.
          Zachęcamy do udziału – obecność na spotkaniu to szansa na zdobycie praktycznej wiedzy
          i zadanie pytań ekspertce
          . Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
          Ze względu na ograniczona liczbę miejsc, prosimy o zgłoszenia pod numerem telefonu:
          71/317-38-68 w godzinach 7.30-17.00 lub e-mailem: ppp@powiat-sredzki.pl
          W imieniu pracowników Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Środzie Śląskiej, która
          jest organizatorem spotkania, jeszcze raz serdecznie zapraszam, licząc na Państwa obecność.
          Agnieszka Król-Stępień
          Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej
          w Środzie Śląskiej

        • Uczniowie klas 3a, 3b, 3c i 3d w projekcie „ABC Pływania”🏊

        • 🏊‍♂️Piętnastu uczniów z klas trzecich naszej szkoły wzięło udział w projekcie „ABC Pływania”, realizowanym na basenie w Środzie Śląskiej. Zajęcia prowadziła doświadczona instruktorka, pani Renata Strożek, która z ogromnym zaangażowaniem wprowadzała dzieci w podstawy bezpiecznego i świadomego poruszania się w wodzie.

          🏊‍♂️Zajęcia odbywały się w poniedziałki, od października do listopada, a łącznie zrealizowano 10 wyjazdów na basen.

          Podczas kolejnych spotkań uczniowie mieli okazję stopniowo poznawać elementy pływania poprzez zabawę i ćwiczenia praktyczne. Dzieci opanowały i doskonaliły m.in.:

          • podstawowe czynności w wodzie,🐟
          • zanurzanie głowy oraz otwieranie oczu pod wodą,
          • prawidłowy wydech i wdech w czasie przebywania w wodzie,
          • leżenie na grzbiecie i na piersiach,
          • proste skoki do wody,🤽
          • poślizgi na wodzie,
          • pływanie strzałką,
          • elementy pływania żabką i kraulem.🥽

          💦Dzięki regularnym zajęciom uczniowie nie tylko nabrali pewności siebie w wodzie, ale również świetnie się bawili, integrując z rówieśnikami i rozwijając swoje umiejętności ruchowe.🤽‍♂️
          Projekt „ABC Pływania” okazał się wartościowym doświadczeniem, które z pewnością zachęci dzieci do dalszej przygody z pływaniem i sportem wodnym.

          Gratulujemy wszystkim uczestnikom projektu zaangażowania i postępów!

          Brawo trzecioklasiści!🐳

          Agata Maziarz

        • Podróż do Japonii🏯⛩️

        • 🗾Dzisiaj klasy starsze, wraz z panem Bolesławem Grabowskim - podróżnikiem i geomorfologiem, miały szansę udać się w podróż i poczuć prawdziwy klimat egzotycznej Japonii🎴🏮, gdzie tradycja z nowoczesnością przenika się na każdym kroku.🩴

        • Wizyta w bibliotece publicznej📕📔📗📙📘

        • 18 listopada rozczytana klasa 3d miała możliwość uczestniczenia w kolejnej lekcji bibliotecznej w Bibliotece Publicznej w Miękini.📚

          Dzieci ze skupieniem wysłuchały książki pt. „Wścibscy”, a następnie mieli możliwość oddawać i wypożyczać książki. Nie obyło się bez pieczątek, które zbierają, bo już niedługo mają zamiar zostać na 🌙🌔nocowaniu w bibliotece i zajadać pyszną pizzę🍕. Taka biblioteka, tacy bibliotekarze to skarb! Dziękujemy bardzo pani Natalce za ciepłe przyjęcie i wspaniałe zajęcia!

          Justyna Bernat

        • Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia🔢✖️❌

        • Nasza szkoła uczestniczy w akcji XV Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej
          21 listopada 2025 r. pod hasłem:

          Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!

          Akcja ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mają okazję nadrobić te zaległości. Dorośli mogą popisać się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych przypadków mnożenia.

          Zapraszamy do aktywnego uczestniczenia w akcji również w gronie rodzinnym!

          Więcej informacji: www.wmtday.org.
           

          Z życzeniami miłej i pożytecznej zabawy!
          Koordynatorzy lokalni: Maria Sierota i Beata Wolny

           

        • KONKURS WIEDZY O KRAJACH NIEMIECKOJĘZYCZNYCH

        • 6 listopada w naszej Szkole odbył się Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych skierowany do uczniów klas 5–8. W wydarzeniu udział wzięło 18 uczestników, którzy zmierzyli się z zadaniami w formie komputerowego testu.

          Podczas konkursu uczniowie nie tylko mogli sprawdzić swoją wiedzę o Niemczech, Austrii, Szwajcarii i Liechtensteinie, ale również dobrze się bawili. Test zawierał liczne ciekawostki oraz atrakcyjne zdjęcia zabytków, postaci historycznych, elementów kultury i literatury krajów niemieckojęzycznych, co sprawiło, że rozwiązywanie zadań było jeszcze bardziej angażujące.

          🏆Zwycięzcami tegorocznego konkursu zostali:

          1. Maciej Pstrowski – I miejsce
          2. Miłosz Woś – II miejsce
          3. Karol Kułtucki – III miejsce
          4. Jakub Dumański – wyróżnienie
          5. Wiktor Miejski - wyróżnienie

          Cieszymy się z dużego zainteresowania konkursem i gratulujemy wszystkim uczestnikom! Dzięki takim wydarzeniom uczniowie mogą rozwijać swoje pasje, poszerzać horyzonty i odkrywać kulturę innych krajów w inspirujący sposób.

          Dorota Kępczyńska-Pańczyszyn

          Alicja Salmanowicz

        • Wycieczka do Exploraparku w Wałbrzychu klasy 4c i 4d

        • W piątek, 14 listopada 2025 r., klasy 4c i 4d wybrały się na wycieczkę do Exploraparku w Wałbrzychu. To miejsce, w którym nauka łączy się z dobrą zabawą, a każde stanowisko zachęca do odkrywania i eksperymentowania.

          Podczas pobytu uczniowie wzięli udział w ciekawych warsztatach „Mozaiki i parkietarze”. Dzieci dowiedziały się, jak z różnych kolorowych elementów tworzyć mozaiki i parkietarze, wykorzystując zasady symetrii i geometrii w praktyce.

          Poza warsztatami uczniowie mieli okazję korzystać z interaktywnych stanowisk Exploraparku, rozwiązywać łamigłówki, budować konstrukcje oraz sprawdzać swoje umiejętności logicznego myślenia. Wspólna zabawa połączona z nauką sprawiła wszystkim dużo radości.

          Wycieczka przebiegła w świetnej atmosferze, a uczniowie wrócili pełni nowych doświadczeń i inspiracji. To był naprawdę udany dzień!

          Uczniowie klas 4c i 4d wraz z opiekunami

           

        • Polska w naszych sercach💌

        • 10 listopada uroczystą Mszą Świętą rozpoczęliśmy celebrowanie Narodowego Święta Niepodległości, potem był pochód z pochodniami, uroczystości pod pomnikiem oraz teatr światła. Całość uroczystości kończyło  przedstawienie patriotyczne w wykonaniu uczniów i absolwentów ZSP w Miękini. Mimo deszczu i chłodu była podniosła, gorąca atmosfera. 

          Dziękujemy wszystkim Artystom, pracującym przy przedstawieniu, byliście cudowni! Dodatkowo dziękujemy pani Urszuli Wachowskiej za choreografię (taniec: "Orzeł", "Czy wojna jest dla dziewczyn")

          Iwona Godorowska

          Monika Kosobudzka

          Emilia Pęcherek

        • Spotkanie z Miss Wrocławia👑👑👑

        • Wiele radości sprawiły nam odwiedziny pięknej Zuzanny Winiarskiej - absolwentki naszej szkoły, która została tegoroczną Miss Wrocławia i będzie reprezentować województwo dolnośląskie na Wielkiej Gali Finałowej w Krakowie.

          👑Nasza piękna Zuzia chętnie udostępniała swoją koronę naszym małym, przyszłym Miss, które wpatrzone w nią jak w obraz chętnie przymierzały to śliczne trofeum i pozowały do zdjęć. Dziękujemy Zuziu i mocno trzymamy za Ciebie kciuki!

        • Harmonogram obchodów Święta Niepodległości

        • Przypominamy harmonogram uroczystości 10 listopada i prosimy o zapoznanie się z rozkładem jazdy autobusów w tym dniu.

          Blok poranny dla uczniów klas I-III

          1. Zajęcia wg planu.
          2. 11.30 - obiad
          3. 11.50/ 12.55 - odjazd uczniów
          4. Świetlica pracuje według stałego planu. Ostatni odjazd autobusu dla dzieci ze świetlicy  o godzinie 12.55.

           

          Blok popołudniowy dla uczniów klas IV-VIII

          1. 1500 przyjazd uczniów klas IV-VIII – spotkanie z wychowawcą w klasie
          2. Od 1500 do 1900  klasa jest pod opieką wychowawcy/nauczyciela
          3. 1600 Msza w kościele NNMP w Miękini (uczniowie, którzy nie biorą udziału w mszy są pod opieką nauczyciela w sali 5) 
          4. 1650 przejście z pochodniami pod pomnik
          5. 1700 uroczystości pod pomnikiem „W hołdzie Walczącym o Niepodległą Polskę” przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Miękini
          6. 1730    pokaz teatru ognia i światła Nam  - tara „White fireshow”
          7. 1800 przedstawienie słowno-muzyczne w wykonaniu uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Miękini w hali widowiskowo – sportowej
          8. 1900 odjazd uczniów, dyżur pełnią wychowawcy/nauczyciele.
        • 🚀 Naukowa Przygoda w ExploraParku! Wycieczka Klas 4a, 4b i Kółka Turystycznego

        • W miniony wtorek uczniowie klas 4a, 4b oraz członkowie Kółka Turystycznego naszej szkoły wzięli udział w niezwykłej wyprawie do Wałbrzycha. Docelowym punktem tej edukacyjno-rozrywkowej podróży był ExploraPark – miejsce, w którym nauka w fascynujący sposób spotyka się z zabawą!

           💡 Eksperymentowanie i Odkrywanie

          ExploraPark okazał się prawdziwą kopalnią wiedzy i interaktywnych doświadczeń. Dzieci mogły wcielić się w role małych naukowców, samodzielnie wykonując eksperymenty, rozwiązując intrygujące matematyczne zagadki oraz odkrywając fascynujące prawa fizyki. Uczniowie z zapałem układali logiczne łamigłówki, testowali urządzenia i badali, jak działa otaczający nas świat. Każdy znalazł coś dla siebie, a nauka okazała się fascynującą i pełną emocji podróżą!

          🍔 Zasłużony Postój

          Po intensywnym dniu, pełnym wrażeń i naukowych wyzwań, w drodze powrotnej czekał na dzieci zasłużony posiłek i chwila relaksu w McDonald's.

          😊 Szczęśliwy Powrót

          Uczniowie wrócili do szkoły zmęczeni, ale przede wszystkim bardzo szczęśliwi i bogatsi o nowe doświadczenia. Wycieczka do ExploraParku to nie tylko poszerzenie wiedzy w nietuzinkowy sposób, ale także mnóstwo radości i wspaniałych wspólnych chwil.

          Z niecierpliwością czekamy na kolejne szkolne przygody!

          Organizatorzy wycieczki:

          M.Janukowicz, M. Śnieżek, Ł. Brożyna

        • zDolny Ślązak – kwalifikacje do etapu powiatowego

        • Z radością informujemy o sukcesach uczniów naszej szkoły w konkursie zDolny Ślązak! Uczniów, którzy uzyskali kwalifikację do etapu powiatowego, wykazując się wyjątkową wiedzą i zaangażowaniem w swoich dziedzinach.

          Uczniowie zakwalifikowani do etapu powiatowego:

          • Język polski: Anna Wojczyszyn – 8a
          • Język angielski: Marlena Antczak– 7a
          • Geografia: Maja Kiścińska – 8a, Maciej Pstrowski – 7a, Tymoteusz Dernoncourt – 5c
          • Historia: Maciej Pstrowski – 7a, Wojciech Sikora – 8c.
          • Język niemiecki: Dawid Rafałowski– 6c, Jakub Rafałowski– 6c.
             

          Składamy serdeczne gratulacje dla wszystkich uczniów, którzy zakwalifikowali się do kolejnego etapu konkursu! Wasza ciężka praca i pasja do nauki są godne podziwu.
           

          Wyrazy uznania kierujemy także do nauczycieli p. Ewy Rudy, p. Doroty Wagus-Mańki, p. Małgorzaty Kowalskiej, p. Mariusza Strzałkowskiego, p. Łukasza Brożyny oraz p. Alicji Salmanowicz, którzy wspierali uczniów w przygotowaniach do konkursu. Wasze zaangażowanie i profesjonalizm przyczyniają się do rozwoju młodych talentów.

          Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych etapach konkursu!

           

          Szkolny Koordynator Konkursu: Beata Wolny

           

        • UWAGA! Harmonogram obchodów Święta Niepodległości

        • Uprzejmie informujemy, że 10 listopada będzie wyjątkowym dniem uroczystych obchodów Narodowego Święta Niepodległości i będzie przebiegał w dwóch turach.

          Blok poranny dla uczniów klas I-III

          1. Zajęcia wg planu.
          2. 11.30 - obiad
          3. 11.50/ 12.55 - odjazd uczniów
          4. Świetlica pracuje według stałego planu. Ostatni odjazd autobusu dla dzieci ze świetlicy  o godzinie 12.55.

           

          Blok popołudniowy dla uczniów klas IV-VIII

          1. 1500 przyjazd uczniów klas IV-VIII – spotkanie z wychowawcą w klasie
          2. Od 1500 do 1900  klasa jest pod opieką wychowawcy/nauczyciela
          3. 1600 Msza w kościele NNMP w Miękini (uczniowie, którzy nie biorą udziału w mszy są pod opieką nauczyciela w sali 5) 
          4. 1650 przejście z pochodniami pod pomnik
          5. 1700 uroczystości pod pomnikiem „W hołdzie Walczącym o Niepodległą Polskę” przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Miękini
          6. 1730    pokaz teatru ognia i światła Nam  - tara „White fireshow”
          7. 1800 przedstawienie słowno-muzyczne w wykonaniu uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Miękini w hali widowiskowo – sportowej
          8. 1900 odjazd uczniów, dyżur pełnią wychowawcy/nauczyciele.
      • Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2025/2026

      • Zapraszamy na rozpoczęcie roku szkolnego 1 września 2025roku, które odbędzie się w dwóch turach:

        • Dla klas 1-3 o godz. 9.20,
        • Dla klas 4-8 o godz. 10.50, 

        Wszystkie uroczystości odbędą się tradycyjnie na hali widowiskowo-sportowej.